Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

TURNAJ-PRATELSTVI-2018

 

Turnaj přátelství 2018

 

I letos se o Velikonocích v Olomouci koná tradiční třídenní Turnaj přátelství. Turnaj probíhá od pátku 30. 3. do neděle 1. 4. a Zbrojovku Vsetín na něm reprezentuje hned osm mladých a jeden Mladý šachista. Turnaj je rozdělen podle výkonnosti do skupin „A" a „B".

 

Na turnaji nás reprezentují:

 

Turnaj „A": Pavel Mladý a Adéla Bierská
Turnaj „B": Klára Dančáková, Martin Dvořák, Nela Otáhalová, Matěj Kopecký, Jakub Zádrapa, Roman Orság a Matyáš Babica

 

Vsetínští mládežníci jsou na turnaji v rámci krajské výpravy, čímž mají zajištěný veškerý komfort včetně trenérské péče. Roman Orság s Matyášem Babicou jsou na vícedenním turnaji poprvé a jistě to pro ně bude velká zkušenost. To však samozřejmě bude i pro všechny ostatní, kteří se již na podobných turnajích představili.

 

Průběžné výsledky turnaje „A" můžete studovat ZDE, výsledky turnaje „B" pak ZDE.

 

Matyáš Kovařík

 


Vložte Váš komentář

Vaše jméno:
Váš komentář:
 

Komentáře

7
1.4.2018 18:38:31 - Martin
Děkujeme za fandění v průběhu celého turnaje. Byla to náročná akce, která dobře splnila svůj účel. Drobné hodnocení turnaje se objeví v nejbližších dnech na krajských stránkách. V tuto chvíli bych chtěl poděkovat především trenérům, kteří se na zajištění 24 dětí naší výpravy podíleli: Pepa Bednařík, David Trčálek, Josef Tomek, Adéla Bierská (Áďa byla hrající vedoucí dívčí skupinky), Martin Dvořák, Jakub Roubalík. Všem moc díky!
 

6
1.4.2018 17:42:29 - Matyáš
Z hráčů a hráček zlínského kraje musím vypíchnout zejména výsledek Marušky Vaňkové z Kunovic, která se ziskem 8 bodů opanovala turnaj "B", gratuluji! Na 4. místě pak skočila šestibodová Viki Všetulová. V turnaji "A" se dařilo Radku Holmanovi, který skončil hned za trojicí hráčů s Elem 2200. Do desítky se vlezl i Miky Trávníček, konkrétně mu patří pěkná 8. příčka. Oba získali 6 bodů.
 

5
1.4.2018 17:33:33 - Matyáš
Již známe konečné výsledky. S devítikolovým turnajem si ze Zbrojováků nejlépe poradil Martin Dvořák, když díky zisku 6,5 bodu obsadil třetí příčku - gratuluji! Páté místo patří díky šesti bodům Kláře Dančákové. Solidní výsledek si připisuje i Matěj Kopecký, když získává jen o půl bodu méně než Klára, což stačí na 7. místo. Kuba Zádrapa si oproti včerejšku polepšil a nakonec je z toho díky 5,5 bodům dobrá 13. příčka. Dnešek výsledkově bohužel nevyšel Nele Otáhalové (3 nuly v posledních 3 kolech zabolí) a zůstala na 4,5 bodech, což ji odsoudilo k propadu na 19. příčku. Naopak spokojený dnes může být Roman Orság, který navýšil počet svých bodů na 3,5. Také Matyáš Babica se na svém prvním turnaji neztratil a podařilo se mu vybojovat 2,5 bodu. V turnaji "A" zahrála dobře Adéla Bierská, které se povedlo získat 5 bodů a oproti nasazení si polepšila o 12 míst. Pavel Mladý, jediný dospělý vsetínský zástupce v turnaji, uhrál 3 body. Nikdo z našich se tedy na turnaji neztratil, některým se povedlo uhrát pěkný výsledek a všichni si jistě odváží dobré zkušenosti a vzpomínky.
 

4
31.3.2018 17:56:17 - Matyáš
Po šesti kolech si ze Zbrojováků nejlépe vedou Martin s Nelou, kteří získali 4,5 bodu. Jen o půl bodu méně má Klára s Matějem. Tihle dva si to zítra ráno rozdají ve vzájemném souboji :-) Tři body má Adéla (v turnaji "A") a Kuba. Po dvou bodech získali Pavel (turnaj "A") a Matyáš, jen o půl bodu méně pak Roman. Zítra se hrají poslední tři kola, tak přeji všem mnoho zdaru!
 

3
31.3.2018 13:14:52 - Matyáš
První výhru v turnaji si připisuje Matyáš, gratuluji! Cenný skalp v podobě Martina získala Nela, dobrá práce Neli! Výhru přidává i Adéla, Klára s Matějem pak připisují remízy.
 

2
30.3.2018 21:59:23 - Matyáš
Jen malé doplnění - Nela s Martinem se dokonce hned zítra ráno utkají v bratrovražedném souboji, doufám, že to bude dobrá partie!
 

1
30.3.2018 21:56:50 - Matyáš
Po prvních třech kolech si nejlépe vede Martin Dvořák a Nela Otáhalová, kterým se povedlo získat 2,5 bodu. I ostatní jsou na tom poměrně dobře, všichni už zaznamenali nějaký bodový zisk. Tak jen tak dále, držte se i zítra!
 

copyright © 2020 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

  GLASS SERVICE

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 

 

 vskm    vsetinzk