Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

GAMBITOVY-TURNAJ

 

VŠEVALAŠSKÝ GAMBITOVÝ TURNAJ

(Průvodce laskavého čtenáře bleskovým turnajem)

 

Přátelům šachové hry a stoupencům ostrých gambitových zahájení se tímto na vědomost dává, že v pondělí 8. května t. r. ve staronové šachové herně na vsetínském Lapači konati se bude Vševalašský gambitový turnaj. Za zcela závazné zahájení zvolen jest pro toto netradiční klání královský gambit, jenž - jak laskavý čtenář dobře ví - k vůbec nejstarším a nejzajímavějším otevřením náleží.

 

Začátek soutěže na 15 : 00 stanoven jest, což značí, že s úderem třetí hodiny odpolední úvodní kolo zahájeno bude. Pořadatelé si proto dovolují uctivě žádati účastníky, by k presentaci nejpozději dvacet minut před patnáctou hodinou laskavě dostaviti se ráčili. Při presentaci jest všem zájemcům o účast zaplatiti startovné v nikterak závratné výši 30 Kč.

 

Bleskový tento turnaj tempem 2 x 4 minuty + 3 sekundy za každý tah hráti se bude. Počet kol, předběžně na sedm až devět odhadovaný, podle početního stavu soutěžících upraven býti může.

 

Přihlášky, do nichž budoucí účastníci své jméno, příjmení, oddíl a elo laskavě napíší, mohou býti na adresu e-mailovou v proposicích uvedenou zasílány. Proposice (pro koho?) Vševalašského gambitového turnaje pak laskavý čtenář na stránkách Šachového svazu Zlínského kraje najde. Dovolujeme si zájemce o účast v turnaji upozorniti, že vzhledem ke kapacitě šachové herny na Lapači opravdu není možné více než 30 přihlášek akceptovati. Z organisačních důvodů zároveň co nejuctivěji žádáme o dodržení uzávěrky, která na hodinu polední čili dvanáctou dne 4. května t. r. stanovena jest.

 

Pro všechny účastníky turnaje připraveny budou věcné ceny, přičemž tři nejúspěšnější šachisté rovněž symbolickou finanční odměnu obdrží. Zcela klidný může laskavý čtenář býti: také skromné občerstvení pořadatelé samozřejmě zajistí.

 

Pavel Mladý, v. r.

 

- propozice Vševalašský gambitový turnaj

 


Vložte Váš komentář

Vaše jméno:
Váš komentář:
 

Komentáře

6
10.5.2017 15:04:44 - Pavel Mladý
Článek o průběhu turnaje by měl být na našich stránkách vyvěšen v nejbližší době. Za malé zpoždění způsobené zdravotními komplikacemi se omlouvám. P. M. v. r.
 

5
5.5.2017 17:23:14 - Pepa Bednařík
Případné další přihlášky zasílejte do nedělního večera, na email pepino.bednarik@seznam.cz. Ne na ředitele turnaje. Zatím je přihlášeno 17 hráčů.
 

4
5.5.2017 15:14:44 - Pepa Bednařík
Předběžná startovní listina visí na chess-results
 

3
27.4.2017 15:59:31 - Pavel
Listina startovní v této chvíli as tucet jmen obsahující zatím spíše otevřený přebor Zbrojovky ze všeho nejvíce připomíná. Do zahájení turnaje však stále dosti času zbývá. K přípisu z hrábjecí kanceláře zaslanému podotknouti se sluší, že příležitosti nové k lítým bojům gambitovým nepochybně se ještě objeví.
 

2
27.4.2017 8:31:47 - radek
Pavle, pěékněé!
 

1
26.4.2017 21:30:35 - hrábje z Ohrady
V oku slzu maje, s velikou lítostí konstatovati musím, že ač rád bych se turnaje súčastnil, na otevření jeho se nedostavím neb v uvedený den ještě v dalekých lázních Jánských bojovati budu proti rytířům svazu královéhradeckého. Však slibuji, že naskytne-li se mi příležitost, s gambitem tímto do pole vyrazím a v lítou seč se vrhnu, šrámů nedbaje. A padnu-li, pak v dobrém na mne vzpomínejte ...
 

copyright © 2020 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

  GLASS SERVICE

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 

 

 vskm    vsetinzk