Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

MMAS 2014

 

Mistrovství Moravy a Slezska zlaté pro Kláru

 

Na Mistrovství Moravy a Slezska (25. - 29. 10. 2014) startovalo deset šachistů Zbrojovky Vsetín.

 

Mistryní Moravy a Slezska se stala Klárka Dančáková (U-14). Sice díky konkurenci málo dívek, zato po skvělé druhé polovině turnaje, kdy se Klárka úžasně rozehrála a dofinišovala si k této krásné trofeji. Klárko, blahopřeju. Budiž Ti tento úspěch povzbuzením do dalších partií.

 

Vysoko držel až do poslední partie prapor našeho oddílu Pavel Budík (U-14), který jen smolným spočítáním pomocných kritérií spadl na 9. příčku a stal se prvním nepostupujícím ve své kategorii. Slyšel jsem však velkou chválu od trenéra Straděje, který se staral o většinu borců z naší výpravy. Myslím si, že nebude od věci žádat pro Pavla divokou kartu pro mistrovství republiky.

 

Jistý účastník mistrovství republiky v kategorii do deseti let Patrik Řezníček si to zkusil v kategorii starší (U-12) a měl to velmi složité. Tak snad dobrá zkušenost - ale také hodně píle a práce do březnového šampionátu.

 

Největší zklamání prožíval Matyáš Kovařík (U-16), který jel s ambicemi postoupit na březnový šampionát. Pokažené partie v první polovině turnaje ho však bohužel dál nepustily.

 

Matěj Kopecký (U-10) rozdával kolem sebe úsměvy a dobrou náladu. Kdo by ho nechtěl za parťáka? Štěpán Řezníček (U-10) uhrál slušných pět bodů, možná však mezi nejmladšími také myslel na víc. Leo Jankovský (U-14) uhrál čtyři body, Adéla Bierská (U-14) tři a půl, Martin Dvořák (U-12) tři a půl, Šimon Šak (U-16) tři. Kompletní výsledky a statistiky najdete na chess-results, portréty všech účastníků ZDE

 

Pět dnů v Koutech nad Desnou nebylo špatných, většinou svítilo sluníčko, nikdo nemyslel na školu, bodů a výher mohlo být sice více, ale příští rok zase bude šance.

 

Josef Kovařík


Vložte Váš komentář

Vaše jméno:
Váš komentář:
 

Komentáře

5
18.5.2016 0:33:26 - BctMJDHPv
qPRlstYZ6eA
 

4
2.11.2014 21:25:32 - Řezníčkovi
Kláře i Pavlovi gratulujeme k výsledku!!!
 

3
31.10.2014 8:59:14 - Radek Zádrapa
Gratulace Klárce k titulu a Pavlovi k postupu na MS ČR. Možná že někdo z ostatních myslel na víc. A že to třeba úplně nevyšlo? - nevadí. Vyjde příště a zkušenosti z velkého turnaje se při tom jistě zúročí!
 

2
30.10.2014 17:02:19 - Josef Kovařík
Pavle (Budíku), tak všechno dobře dopadlo. Jsem rád, že Ti dodatečně můžeme gratulovat k postupu. A nezapomeň, jak se Ti trenér Straděj v Koutech věnoval. Teď to chce nepolevit v tréninkovém úsilí. A hrát pravidelně za naše céčko. Už se těšíme na body, co budeš družstvu dodávat. A ty se těš na zpevňování svvého ELA.
 

1

30.10.2014 0:10:10 - Pavel Růčka
Zdravím, já myslím, že Pavel postupuje. Vojta Jurásek měl přímý postup, a když hrál ve své kategorii, tak tím pádem se hrálo o 9 postupových míst. Takže gratulace k postupu.

 

copyright © 2020 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

  GLASS SERVICE

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 

 

 vskm    vsetinzk