Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN

Šachový klub ZBROJOVKA VSETÍN
 
historie klubu
 
zprávy z klubu
 
soutěže družstev
 
galerie hráčů
 
fotogalerie
 
přebor Vsetína
 
šachové úlohy
 
články
 
mládež
 
historie šachu na Valašsku
 
Valašský šachový klub mládeže

ČERNY VÍKEND ZBROJOVKY

 

Černý víkend Zbrojovky odvrátilo áčko dospělých

 

První soutěžní víkend v novém kalendářním roce se našim šachistům nevydařil zrovna podle plánu. V sobotu jela naše žákovská rezerva k prvnímu trojkolu krajské přeboru starších žáků do Zlína-Malenovic a vytěžila pouhý bodík za remízu se žáky Sokola Ústí. Týmy ze Slavičína i z ŠK Zlín byly nad síly naší pětice. Výsledky jsou ZDE.


V neděli ráno zasedli čtyři "dorostenci" a čtyři dospělí, tedy céčko Zbrojovky, k utkání regionálního přeboru s Valašskou Bystřicí "B". Soupeř, proti němuž se vsetínským hráčům zpravidla daří, tentokrát neponechal nic náhodě, přijel v silné sestavě a výsledek byl nelichotivý, 2 : 6, podrobnosti najdete ZDE.


A tak víkend zachraňovali borci z áčka, kteří v utkání krajského přeboru přivezli výhru z Kroměříže výhru v poměru 4,5 : 3,5. Podrobnosti ZDE.


Fotografie z utkání céčka ZDE.

 

Josef Kovařík

 


Vložte Váš komentář

Vaše jméno:
Váš komentář:
 

Komentáře

7
18.5.2016 3:47:23 - 9KclzBSbI
Oi4G7riE
 

6
18.5.2016 0:27:57 - jsvAI8WVj
kPThjDTUfG
 

5
7.8.2013 17:51:57 - wl8Ta7NaYxO
jqOEcqJdKbp
 

4
24.1.2013 21:24:17 - Petr Smilek
Vůbec nevadí, když se chvilku nedaří. Já jsem (ještě "za mlada") hrál jako prase... :) Ostatně, někdy tak hraju i teď.
 

3
15.1.2013 17:25:40 - Vlastimil Straděj
Černa neděle mohla být ještě černější, protože když áčko v Kroměříži vytvořilo drama po prohrané partii Štveráka, která byla jasně vyhraná, tak Hradil prohranou partii vyhrál.Žákovská reserva zklamala Pavel, Kryštov i Klára hráli pod své možnosti, alespoň podle ELA, Štěpán a Patrik získávají zkušenosti.Céčko hraje se střídavými úspěchy.Ale snad bude líp.
 

2
15.1.2013 9:43:54 - Radek zádrapa
Doufám, že si naše nejmladší parta vybrala slabší chvilku naposled, zvlášť od Pavla, Kryštofa a Klárky jsme asi všichni čekali víc. No a céčko - až na dvě desky byly naši soupěři elofavority. Tak to vlastně dopadlo podle očekávání 2:6 v náš neprospěch. Z toho co jsem viděl v přehrávkách některých partií - kluci a holky- myslete víc na jednoduché zásady - obsazovat střed pěšci, netahat 2x (5x, Klárko!) stejnou figurou když jiná trčí v základním postavení, nestavit pěšce nebo figury do cesty věžím nebo střelcům, věže dávat tam, kde se chystáte otevřít sloupce (ne vždy na déčko a éčko) ...Speciální připomínka pro Pavla - přines si partie z Malenovic k rozboru, výmluvy neberu! :-).
 

1
14.1.2013 23:11:58 - Marek Jurča
No, ale vítězství áčka bylo takové, jak se říka, fousaté. Rozhodně to nebylo jisté a do poslední chvíle se nevědělo, jak to skončí! :-)
 

copyright © 2020 ŠKZ Vsetín | všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt

 | e-mail: 

skz@sachy-vsetin.cz

 | 

webmaster

 | 

admin

nowonet media s.r.o.
TVORBA WWW STRÁNEK • INTERNETOVÉ OBCHODY • 
INTRANET • SEO OPTIMALIZACE • WEBHOSTING 
Vsetín | Horní náměstí 3 | tel.: 605  426 791|
info@nowonet.com | www.nowonet.com

  GLASS SERVICE

Zde je místo pro vaši reklamu.
kontakt: radek@zadrapa.cz

 

 

 

 vskm    vsetinzk